השתלת שיניים בטורקיה

נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - מרפאת שיניים מומלצת עי האני מזרחי בראל

הפעילו את הסרטון לשמוע את האני בראל מספרת על התהליך הנורא שעברה בתורכיה ועל השיקום והתיקון שבוצע לאחר מכן אצל ד"ר אלכסנדר כאן בישראל

חלק מהמטופלים הסובלים משיניים חסרות עושים את דרכם לטורקיה כדי לקבל טיפולי שיניים, לרבות השתלות שיניים ושיקום פה, כשהשיקול העיקרי הוא השיקול הכספי.

עלות השתלות שיניים תלויה בכמה גורמים, ביניהם מספר השתלים, סוג השתל, מיקום השתל, המוניטין של המרפאה, הניסיון והכישורים של רופא השיניים.  אין ספק שעלות הטיפול גבוהה יותר בארץ מאשר בטורקיה, מה שהופך את החלופה הטורקית למאוד מפתה, ובוודאי כשמדובר בטיפולים של השתלת שיניים ביום אחד, השתלת עצם ובשיקום פה מלא.

עם זאת, חשוב להבין את ההליך הטיפולי בכדי לשקול האם החיסכון הכספי הוא זה שצריך להיות השיקול המוביל כשמדובר בהליך רפואי כה מורכב.

השתלת שיניים בטורקיה - מרפאת שיניים דר אלכסנדר
השתלת שיניים בטורקיה - מאמר דר אלכסנדר

השתלת שיניים בטורקיה – שלבי הליך השתלה ביום אחד וזמן ההחלמה

בהליך המקדמי שלפני הליך ההשתלה, יקיים הרופא בדיקה של חלל הפה, הכוללת סריקות CT או צילומי רנטגן, בדיקת מצב השיניים, החניכיים ומידת צפיפות העצם. בהתאם לתוצאות הבדיקות יציע רופא השיניים תוכנית טיפול מפורטת, המתייחסת גם לפריסת הזמן הכוללת של ההליך כולו.

24 שעות לאחר הליך ההשתלה, יבריג הרופא גשר זמני, שיוחלף שהשתל ייטמע  בעצם הלסת.

לאחר החלמת מקום ההשתלה, וכשהאיחוי בין השתל לעצם הושלם במלואו, יוברג הגשר הקבוע, העשוי מזירקוניה, שמותאם באופן מושלם לחלל הפה של המטופל.


זמינות רופא השיניים היא קריטית

לעיתים בתקופת ההחלמה, עלולות להתעורר בעיות, כמו כאבים, נפיחות בחניכיים או אי נוחות ואף זיהום באזור השתל, המצריכות מעקב וטיפול אצל רופא השיניים. תקופת ההחלמה אורכת כחצי שנה, ולא ניתן לעשות קיצורי דרך. יש צורך להמתין את הזמן הנדרש, עד שהמקום יחלים לגמרי.
גם לאחר החלפת הכתרים הזמניים במרפאה בטורקיה, בכתרים קבועים ייתכנו לעיתים מקרים, כמו שבר בכתר, או נפילה של כתר, המצריכים טיפול מידי של רופא שיניים.


מה קורה שהטיפול במטופל ישראלי מסתבך?

כשמטופל ישראלי חווה הסתבכות של הטיפול, כל זמן שהוא נמצא בטורקיה, נוסף על הכאבים והסבל הפיזי, ייתכן והמטופל יצטרך להתמודד עם הוצאות רפואיות נוספות, והוצאות מחיה נוספות הכרוכות בהארכת השהייה בחו"ל.

אם המטופל שב ארצה, ורק אז מתעוררת בעיה, חשוב לציין ולהדגיש כי מעטים רופאי השיניים שיהיו מוכנים לקחת אחריות על טיפול שנעשה על ידי רופא אחר.   
בארץ לכל רופא יש כיסוי ביטוחי במקרים של רשלנות.

מטופלים המבקשים לבצע את הטיפול בטורקיה, חשוב ביותר שיבדקו מראש את תנאי הפוליסה ותנאי החזר הכספים במידת הצורך.

 

לא אחת, מגיעים אלינו למרפאה מטופלים שניזוקו מטיפול של השתלת שיניים ביום אחד שעברו בטורקיה.

אחת מהנפגעות, חני בראל, הגיעה למרפאתנו, מבועתת מתוצאות הטיפול, וכך היא מעידה:

"אני עשיתי טיפולי שיניים בטורקיה, והתוצאה הסופית הייתה קטסטרופה! הפנים שלי השתנו לרעה, ממש. אנשים שמכירים אותי, חשבו שאני חסרת שיניים, והיו כאלה שאמרו לי שמשהו בפנים שלי מעוות. מי שהציל אותי הוא ד"ר אלכסנדר".

השתלת שיניים בטורקיה - מרפאת דר אלכסנדר
השתלת שיניים בטורקיה - מאמר מקצועי דר אלכסנדר

מציאה או סיכון?

טיפולי שיניים, ובעיקר טיפולים נרחבים, מחייבים מעקב צמוד של רופא השיניים לאורך כל תקופת הטיפול והשיקום.

כשהטיפול נעשה בארץ, המטופל ייהנה מזמינות של רופא השיניים בכל רגע נתון. הטיפול האישי והצמוד, הוא חלק משמעותי בטיפולי שיניים בכלל ובטיפולי פה משקמים בפרט, בוודאי כשמדובר בתקופת החלמה ארוכה.


מטופלים רבים שטופלו בטורקיה זקוקים לרצף טיפולי. בבואם ארצה, אם יחושו כאב, או שמא יתפתח זיהום, לא יוכלו לקבל מענה מידי  מרופא הנמצא בחו"ל. טיפול בשלט רחוק, עלול לגרום לנזקים מיותרים ואף לסכן את בריאות המטופל .


מאוד חשוב להבין, טיפולי שיניים בטורקיה אולי נשמעים זולים, אבל אם משהו משתבש, העלויות עלולות להיות גבוהות מאוד. המחיר שמטופלים משלמים כתוצאה מטיפול לקוי הוא הרבה מעבר לכסף, הוא כרוך בכאב, בזיהום, באפשרות לאבד את השיניים לחלוטין, ובטיפולים נוספים שיידרשו בשנים הבאות.


לפני קבלת החלטה על השתלה, כדאי שנשאל את עצמנו מה הכי חשוב לנו. האם אנחנו מוכנים לסכן את בריאותנו בעבור חיסכון פוטנציאלי בעלויות של שתל?  או שבטיחות ואיכות הם בראש סדר העדיפויות שלנו. כי כמו שכולנו יודעים ומבינים – לעיתים הזול הוא היקר. ובטח כשמדובר בבריאותנו.


אנו, ד"ר אלכסנדר וצוות המרפאה, מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשיטות הטיפול, בחומרים ובמכשור ומעניקים למטופלינו סביבת טיפול משפחתית, נוחה ומרגיעה. צוות המרפאה שלנו זמין לשירות המטופלים בכל רגע נתון.

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

האם המאמר עזר לך להבין את הנושא?
השתלת שיניים בטורקיה - כל התשובות לכל השאלות דר אלכסנדר, השתלות שיניים, ביום אחד, ללא עצם ולאנשים עם מחלות רקע

השתלת שיניים | טיפולי שורש | סתימות | עקירה כירורגית | שיננית

לוגו אלכסנדר צבעוני פוטר

לייעוץ התקשרו:

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
דר אלכסנדר - מרפאת שיניים בקרית אונו

מרפאת שיניים ד"ר אלכסנדר

צוות מרפאה דר אלכסנדר

מאמרים נוספים שיעניינו אותך לקרוא