ציפוי שיניים

כירורג שיניים - מרפאת שיניים דר אלכסנדר

ציפוי שיניים - ד"ר אלכסנדר

אין כמו חיוך החושף טור שיניים לבנות מושלמות

רפואת השיניים האסתטית, שעשתה כברת דרך עצומה, מציעה כיום ציפויי שיניים חדשניים המודבקים לשן באמצעות טכנולוגיות מתקדמות ובהדבקה כימית חזקה שהופכת אותם לחלק מהשן עצמה. 

מדובר בהליך המתבצע אצל רופא שיניים, ושמטרתו לכסות על פגמים בשן, סדקים או  שברים, ולהלבין את השן. הטיפול אינו נעשה על שיניים שאינן בריאות, והוא אינו נועד לטפל בשן עצמה, אלא רק לחפות ולתת לשיניים מראה אסתטי.  

אנו, ד"ר אלכסנדר וצוות המרפאה, מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשיטות הטיפול, בחומרים ובמכשור ומעניקים למטופלינו סביבת טיפול משפחתית, נוחה ומרגיעה.

לוגו אלכסנדר צבעוני פוטר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860

מה תרצו לדעת?

זירקוניה - החומר העמיד והחזק לציפוי שיניים

אחד הציפויים החזקים והחדשניים בתחום ציפויי השיניים הוא הזירקוניום. מקורו של הזירקוניום הוא מאחד המינרלים הקשים ביותר בטבע, ומבוסס על תרכובת כימית שפותחה במיוחד למטרות דנטליות.

ציפוי זרקוניה עבה יחסית בהשוואה לחרסינה, עמיד בפני שברים וסדקים ומגן על השיניים בצורה מיטבית. מדובר בציפוי איכותי ביותר. צבעו לבן, על גווניו השונים, החל מלבן בהיר ועד ללבן עמוק יותר. הצבע אינו משתנה במהלך השנים ושומר על הגוון הלבן.

זירקוניה - החומר העמיד והחזק עבור ציפוי שיניים - דר אלכסנדר
באלו מצבים דנטליים מומלץ להשתמש בעזרת ציפוי שיניים מזירקוניה - מטעם דר אלכסנדר

באלו מצבים דנטליים מומלץ להשתמש בציפוי שיניים מזירקוניה?

רווחים בין השיניים – במהלך השנים נוצרים רווחים בין השיניים כתוצאה מצריכת מאכלים שפוגעים בעובי השן, או כתוצאה מהתהוות אבנית שמצטברת בבסיס השן ומתחילה לפרק אותה. באמצעות חומר הזירקוניה ניתן לסגור את הרווחים הללו, ולהחזיר לשיניים את המראה הטבעי שלהן.

שיניים סדוקות או שבורות – מלבד המראה האסתטי שנפגם, שיניים שבורות מקשות על פעולת האכילה והלעיסה. במצב זה הזירקוניה נותנת מענה יעיל ועמיד לאורך שנים.

שיניים מוכתמות – כתמים על השיניים מופיעים כתוצאה מעישון יתר, מלקיחת תרופות ומזונות הגורמים נזק לשיניים. ציפוי שיניים מזירקוניה יספק את הפתרון האסתטי ויכסה את הכתמים בגוון לבן ונקי.

שיניים קטנות וצרות – באמצעות ציפוי זירקוניה אפשר לתקן את מתאר השיניים, להאריך את כותרת השן או להרחיבה.

שיניים קדמיות – ציפויי זירקוניה מעולים לשיניים הקדמיות העליונות, השיניים שנמצאות בקדמת הפה, ומשפיעות על החזות הכללית של הפנים. שן שבורה, סדוקה או חבולה בקדמת הפה, שן ששינתה את צבעה, או שיניים שאורכן אינו שווה, בכל המצבים הללו ניתן לעצב את השיניים ולתקן את כל הליקויים.

נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - מרפאת שיניים מומלצת עי איריס קרסין
נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - רופא שיניים מומלץ על ידי איריס קרסין

"מרפאת שיניים ד"ר אלכסנדר" - רופא שיניים מומלץ על ידי איריס קרסין

נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - רופא שיניים מומלץ על ידי ציפי כהן
נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - מרפאת שיניים מומלצת עי ציפי כהן

"מרפאת שיניים דר אלכסנדר" - מרפאת שיניים מומלצת ע"י ציפי כהן

נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - מרפאת שיניים מומלצת עי אוריאן איתן
נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - רופא שיניים מומלץ על ידי אוריאן איתן

"מרפאת שיניים ד"ר אלכסנדר" - רופא שיניים מומלץ על ידי אוריאן איתן

נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - רופא שיניים מומלץ על ידי גיא פקטרוביץ
נגן וידאו אודות מרפאת שיניים דר אלכסנדר - מרפאת שיניים מומלצת עי גיא פקטרוביץ

"מרפאת שיניים דר אלכסנדר" - מרפאת שיניים מומלצת ע"י גיא פקטרוביץ

כיצד מתבצע הליך ציפוי שיניים?

הליך ציפוי השיניים הוא הליך מהיר יחסית, שמתבצע לרוב ללא הרדמה, או בהרדמה מקומית.
הטיפול כולל סריקה דיגיטלית של הפה והחניכיים בשיטה מתקדמת, שבמהלכה רופא השיניים סורק את השיניים באמצעות סורק דיגיטלי מיוחד, מתאם ציפיות עם המטופל, ובאמצעות תוכנת מחשב מתקדמת מעצב את השיניים בהתאמה אישית למבנה הפנים של המטופל.

בעת ציפוי השיניים, רופא השיניים יוודא תחילה ששכבת האמייל (החומר הטבעי שמצפה את השן) לא נשחקה ואינה מפריעה לזו העתידה לצפות את השן.

בשלב הראשון, הרופא ישחיז את השיניים, במטרה להכין אותן להדבקה של הציפוי. ההשחזה מגדילה את שטח הפנים של השן ומסייעת לציפוי להידבק חזק יותר. במצב שבו עושים השחזה נרחבת, יש צורך בהרדמה מקומית, כיוון שההליך עלול להכאיב, אבל כשאין צורך בפעולה עמוקה ומספיק להסיר שכבת אמייל דקה מאוד, אפשר לעשות את ההליך כולו בטיפול אחד בלי הרדמה.

לאחר פעולת ההשחזה, מורח הרופא על השיניים חומר מיוחד שיש צורך להמתין להתקשותו. בזמן שהחומר מתקשה מבצע הרופא צילומי הדמיה של השיניים שנשלחים באופן מידי למעבדה, ושם בעזרת תוכנות עיצוב וגרפיקה ממוחשבת מעצבים את הצורה שמתאימה למבנה ולתצורת השיניים המדויקים.

תהליך הציפוי נעשה באופן הדרגתי, כך שהרופא ידביק בעדינות ובמיומנות רבה רצועות חומר דקיקות על גבי השיניים כדי ליצור את המראה המושלם. לעתים יהיה צורך למרוח במהלך ההדבקה גם חומצה דנטלית מיוחדת על מנת לייצב את ההדבקה ולהגיע לתוצאה מיטבית. תהליך ציפוי השיניים מצריך ניסיון, מיומנות, ושליטה בציוד טכנולוגי מתקדם. מאוד חשוב לבחור רופא שיניים שיש לו ניסיון רב בציפויי שיניים כמו גם מרפאת שיניים חדשנית עם הציוד הכי מתקדם שיש.

כיצד מתבצע הליך ציפוי שיניים - צילום דיגיטלי - דר אלכסנדר
לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור
לפני ואחרי

כמרפאה רב-תחומית, חשוב לנו מאוד להעניק למטופלינו קשת רחבה של טיפולים, תוך שימוש בגישות טיפול מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית.

היתרונות של ציפויי זירקוניה - מרפאת שיניים דר אלכסנדר

היתרונות של ציפויי זירקוניה

עמידות וחוזק לאורך זמן: בשל איכות החומר, חוזקו וקשיותו, ציפויי שיניים מזירקוניה מחזיקים לאורך זמן והם עמידים בפני שחיקה וסדקים.


עמידות בפני הכתמה: ציפוי מזירקוניה עמיד גם בפני הכתמה ולכן שומר על תוצאת גוון השיניים לטווח ארוך.


מראה אסתטי טבעי
: הצבע הלבן השקוף של הזירקוניה, נשאר כך לאורך שנים. בניגוד לחומרי ציפוי אחרים, הזירקוניה היא החומר היחיד שבאמצעותו ניתן לחקות את המראה הטבעי של השן. 


נדרשת פעולת השחזה קלה מאוד: לצורך הדבקת הציפוי על השן יש צורך להשחיז את השן כדי שחומר ההדבקה ידביק בצורה מיטבית את הציפוי לשן. בציפויי זירקוניה, בשל היכולת להפיק ממנה רצועות חומר דקיקות  להדבקה , נדרשת פעולת השחזה קלה מאוד לשן, כך שכמעט ואין פגיעה בחומר השן עצמו . 

באילו מצבים לא מומלץ לבצע ציפוי שיניים?

שיניים שחוקות – אנשים רבים סובלים משיניים שחוקות, בעיקר בגלל חריקת שיניים בלתי מודעת. מומלץ במצב זה לבצע כתרים מזירקוניה, ולא ציפוי.

נסיגת חניכיים – לאנשים הסובלים מנסיגת חניכיים חמורה או מחלת חניכיים לרוב לא מתאים הליך של ציפוי שיניים. ניתן לבצע מיפוי ולפי זה ניתן לקבוע את חומרת הבעיה, והאם אפשר לבצע ציפוי.

יתרונותיו של ציפוי זירקוניה על פני הציפויים האחרים

קיימים כמה ציפויי שיניים, ביניהם ציפוי שיניים מחרסינה, ציפוי שיניים קומפוזיט, המשמש בעיקר לסתימות לבנות ולתיקונים דנטליים קלים, ציפוי שיניים ויניר, המורכב מסיבי חרסינה וזכוכית, ציפוי שיניים EMAX, ציפוי מסוג של חרסינה וציפוי באמצעות לימנייט ונירס שמשמשים לתיקון של פגמים בשן ואף עבור תיקון סדקים, שברים וצמצום רווחים.

לציפוי שיניים מזירקוניה יתרונות משמעותיים בהשוואה לשאר הציפויים:

חוזק: הזירקוניה הוא חומר עמיד וחזק במיוחד דמוי יהלום, הנחשב לחומר החזק בטבע. הזירקוניה מדמה את היהלום בחוזקו.

עמידות בפני הכתמה: ציפוי הזירקוניה אינו סופג צבע ועמיד בפני הכתמה

צבע עמיד: אינו משנה את צבעו הלבן , כך שהשיניים נשארות לבנות לאורך שנים

מבחר גונים של לבן: מבחר גוני הצבע הלבן הוא גדול, כך שניתן לעשות התאמה מיטבית לפנים

מראה טבעי: הזירקוניה מאפשרת לשמור על המראה הטבעי של השן

הליך דנטלי דיגיטלי: הליך הציפוי נעשה בצורה דיגיטלית, הממחישה את מראה השיניים העתידי באמצעות טכנולוגיית צילום דיגיטלית, כך שהמטופל יוכל לראות איך ייראו השיניים לאחר הציפוי.

יתרונותיו של ציפוי זירקוניה על פני הציפויים האחרים - דר אלכסנדר
לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור
נגן וידאו אודות אסתטיקה דנטלית - מרפאת שיניים דר אלכסנדר
לקוחות מספרים בחיוך

מרפאת שיניים-ד"ר אלכסנדר בגני תקווה דר' אלכס ותמרה נפלאים!!!!!! לפחות 15 שנה לא הלכתי לרופא שיניים מטעם האומץ והחוויות שעברתי בעבר. והם עשו לי תיקון מופלא - עקרו 4 שיניים וטפו טפו טפו לא כאב באף שלב - אני אימצתי אותם!

דפנה חרפק' (קרית אונו)

תודה לד"ר אלכסנדר ותמרה המדהימים!! תודה על טיפול מקצועי!!! בזכותכם חזרתי לחייך!!!! אין מילים להודות על המקצועיות, האדיבות והסבלנות!!!! אני ממליצה לכל מי שמחפש טיפול מקצועי - זה המקום!!!!

מרים מינץ (בני ברק)

גם אני ממליץ בחום ואהבה על מרפאת השיניים ד"ר אלכסנדר. יושר ואמינות, סבלנות ומקצועיות והכי חשוב תוצאה מדהימה, תודה לכם מכל הלב

ארז ברייטמן (גני תקווה)

מהו ציפוי שיניים ללא השחזה?

ציפוי שיניים ללא שיוף, או שיוף מינימלי, מתאפשר הודות ליכולת להדביק את חומר הזירקוניה בשכבה דקיקה מאד על השן עצמה. פעולה זו דורשת מיומנות רבה ודיוק. כשההדבקה נעשית ללא השחזת השן, אין פגיעה באימייל הטבעי, והשן יכולה לשמור על המראה הטבעי שלה.

היתרונות בביצוע ציפוי שיניים לא השחזה:

זמן טיפול מהיר בהשוואה לציפוי עם השחזה.
הטיפול יכול להיעשות ללא הרדמה, או בהרדמה מקומית, וניתן מיד לאחר הטיפול לחזור לשגרה מלאה.

למרפאת שיניים "אלכסנדר" בקריית אונו יש ניסיון של עשרות שנים בשיקום הפה, ובטיפולים דנטליים אסתטיים, לרבות ציפוי שיניים בטכנולוגיות מתקדמות ושימוש בחומרי הציפוי החדשניים והעמידים לאורך זמן.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860
ד"ר אלכסנדר

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860

ד"ר אלכסנדר

רופא שיניים עם ניסיון רפואי של יותר משלושים שנה, בשיקום וכירורגיית הפה. המרפאה מבצעת טיפולי שיניים משמרים ואסתטיים, לרבות ציפויי שיניים, השתלות שיניים ועוד.

לד"ר אלכסנדר שנות ניסיון רבות כמנהל מחלקת שיקום בבית חולים ממשלתי במוסקבה. כמו כן, שימש ד"ר אלכסנדר כמרצה בכיר לרופאים מתמחים בשיקום הפה.

לפני כשלוש עשרה שנה עלה ד"ר אלכסנדר לישראל ופתח קליניקה פרטית בקרית אונו.

כיום עומדת המרפאה של ד"ר אלכסנדר בחזית טיפולי שיקום הפה והאסתטיקה הדנטלית, ומציעה מגוון טכנולוגיות מתקדמות כולל שיקום דיגיטלי ציפויי שיניים, שתלים וכתרים כדי לספק למטופלים את טיפולי השיניים המתקדמים והיעילים ביותר שיש.

טיפול שורש - שאלות נפוצות - מרפאת שיניים דר אלכסנדר
חיוך - לפני ואחרי
ציפוי שיניים - שאלות נפוצות - דר אלכסנדר

ציפוי שיניים - שאלות נפוצות

קיימים כמה ציפויי שיניים, ביניהם ציפוי שיניים מחרסינה, ציפוי שיניים קומפוזיט, ציפוי שיניים ויניר, ציפוי שיניים EMAX , ציפוי מסוג של חרסינה, ציפוי שיניים לימנייט ונירס וציפוי שיניים מזירקוניה.

אחד הציפויים החזקים והחדשניים בתחום ציפויי השיניים הוא זירקוניה. מקורו הוא מאחד המינרלים הקשים ביותר בטבע, ומבוסס על תרכובת כימית שפותחה במיוחד למטרות דנטליות. ציפוי זירקוניה עבה יחסית בהשוואה לחרסינה, עמיד בפני שברים וסדקים ומגן על השיניים בצורה מיטבית.

ציפוי שיניים משמש להשלמת שיניים שבורות, לטיפול בכתמים על השיניים ובהעלמתם, לציפוי שיניים עקומות, לסגירת רווחים בין שיניים, לציפוי שיניים סדוקות.

כיום הליך הציפוי נעשה בצורה דיגיטלית, הממחישה את מראה השיניים העתידי באמצעות טכנולוגיית צילום דיגיטלית, כך שהמטופל יוכל לראות עוד לפני הטיפול איך ייראו השיניים לאחר הציפוי.

בפגישה עם רופא השיניים תוכלו לשמוע ממנו על האפשרויות הקיימות, על ההליך הטיפולי ולקבל מידע לגבי העלויות. רופא שיניים מיומן, שיש לו ניסיון בשיקום אסתטי של הפה יידע לייעץ לכם איזה ציפוי מתאים לכם.

לא. ציפוי השיניים, בניגוד לשכבת האמייל שעל השיניים הטבעיות, אינו משתנה.