רופא שיניים

כירורג שיניים - מרפאת שיניים דר אלכסנדר

רופא שיניים - ד"ר אלכסנדר

עבור רבים מאיתנו, עצם המחשבה על קביעת תור לרופא שיניים מעוררת תחושת אי נוחות, וחשש, עד כדי הימנעות מלהגיע  לטיפולי שיניים.

הבשורה הטובה היא, שאצלנו במרפאה אנחנו יודעים לעזור למטופלים שלנו להתמודד עם החרדה, ולהפחית אותה באופן משמעותי. יתירה מכך, המכשור החדשני שבאמצעותו אנו מטפלים, מאפשר לנו, לצמצם את משך הטיפול, את מספר הטיפולים, את הכאב הכרוך בטיפולים, ולהפוך את הטיפול לחוויה מתקנת ומשקמת.

לד"ר אלכסנדר, ניסיון עשיר של 35 שנה ברפואת שיניים. לצד ניסיונו הרב, ממשיך ד"ר אלכסנדר להתמקצע באופן תדיר, להרחיב את הידע ולהתעדכן בשיטות הטיפול החדשניות.

המרפאה מאובזרת בציוד הטכנולוגי החדיש והמתקדם ביותר, והמאפשר להעניק למטופלים טיפול איכותי ומדויק, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במינימום כאב ובנוחות מרבית.

כדי לשמור על בריאות הפה, ולא להגיע למצב של טיפולי שיניים מורכבים כדאי להגיע למרפאה מבעוד מועד, ולהקפיד על ביקורים קבועים, אחת לשלושה חודשים, אצל רופא השיניים.

לוגו אלכסנדר צבעוני פוטר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860

מה תרצו לדעת?

בריאות הפה

ליבת תפקידו של רופא השיניים היא שמירה על בריאות הפה של המטופלים. בדיקות שיניים סדירות מאפשרות לרופא השיניים לזהות בעיות פוטנציאליות כבר בתחילת התהוותם. החל מעששת, דלקות ומחלות חניכיים ועד לבעיות מורכבות יותר.
בדיקות שגרתיות מיועדות לשמור על מצבם התקין של חלל הפה והשיניים, והם כוללים טיפולים מונעים – הדרכה לשמירת היגיינת הפה, וטיפולים משמרים – הסרת אבנית ומשקעים, איטום חריצים וסדקים, שחזורים (סתימות בשיניים) וטיפולי שורש.
במטרה לשמור על היגיינת פה נאותה, מנחה רופא השיניים את המטופל כיצד לשמור על בריאות הפה והשיניים, אופן הצחצוח – פעמיים ביום במשך שתי דקות, שימוש במי פה המכילים פלואוריד, וכן ימליץ על סוג מברשת השיניים וסוג משחת השיניים.

אצל רופא שיניים - בריאות הפה - דר אלכסנדר
טיפולי שיניים משקמים - רופא שיניים דר אלכסנדר

טיפולי שיניים משקמים

טיפולי שיניים משקמים נועדו לשקם את מבנה השיניים והחניכיים שנפגעו כתוצאה ממחלות, תאונות, או שחיקה טבעית. טיפולים אלו יכולים לשפר את התפקוד, את המראה האסתטי, ואת הבריאות הכללית של הפה.
טיפולי שיניים משקמים כוללים מגוון רחב של טיפולים: 

כתרים 

משמשים לכיסוי שן פגועה או שבורה, או כדי לשפר את המראה האסתטי של השן. לרוב הם עשויים מזירקוניה. חומר חזק, עמיד לאורך זמן ועמיד בפני כתמים, מאפשר התאמה מלאה לגוון השן.

גשרים 

מבנים דנטליים המשמשים להחליף שיניים חסרות. הגשר מורכב משני כתרים, המחוברים זה לזה על ידי גשרים קטנים. הכתרים מורכבים על שיניים בריאותיות סמוכות לשיניים החסרות, והגשרים מחברים בין הכתרים. הכתרים עשויים בדרך כלל מזירקוניה.

תותבות 

מבנים דנטליים נשלפים. תותבות משמשות כדי להחליף את כל השיניים החסרות, או כדי לשפר את המראה האסתטי של הפה.

השתלות שיניים

השתלת שתלים מלאכותיים בעצם הלסת, אם בהשתלה רגילה או בהשתלה ביום אחד. השתלים מדמים את צורת השורש של השן הטבעית ועשויים מטיטניום. השתלות שיניים משמשות כדי להחליף שיניים חסרות, או כדי לשפר את המראה האסתטי של הפה.

טיפולי חניכיים

נועדו לטפל בדלקות חניכיים, לשקם רקמת חניכיים פגועה, או כדי למנוע אובדן שיניים.

אסתטיקה דנטלית
במסגרת טיפולי השיניים, רופא השיניים מבצע הליכים לשיפור מראה הפה והשיניים. טיפולים אלה הם גם טיפולים לצורך מניעה וגם טיפולים משקמים, שכן באמצעותם מספק הרופא פתרונות לשיניים חסרות, לשיניים שבורות או לשיניים מוכתמות.

בין הטיפולים 

הלבנת שיניים כמענה לשיניים מוכתמות, תיקון סדקים ושברים באמצעות ציפויי זירקוניה, שינוי צורת השן או שינוי אורכה, התאמה אישית של כתרים כתחליפי שיניים, או התאמת תותבות.

הטיפולים החדשניים והחומרים האיכותיים, מאפשרים לרופא השיניים להגיע לרמות דיוק מכסימליות ולתוצאות מרשימות ביותר, כך שבסופו של תהליך המטופל ייצא עם חיוך גדול, החושף שיניים מושלמות, במראה טבעי, וכמובן פה בריא ויכולת לעיסה.

לפני ואחרי

כמרפאה רב-תחומית, חשוב לנו מאוד להעניק למטופלינו קשת רחבה של טיפולים, תוך שימוש בגישות טיפול מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית.

לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור

חדשנות טכנולוגית

תחום רפואת השיניים עשה פריצת דרך טכנולוגית יוצאת דופן, וממשיך להתקדם אם בפיתוח מכשור חדיש, ואם בפיתוח מוצרים חדשים מחומרי גלם איכותיים. רופא שיניים שמקפיד להתעדכן באופן שוטף בשינויים נמצא בחוד החנית של הידע ומאמץ את השימוש בטכנולוגיות, במכשירים המתקדמים ובחומרים האיכותיים ביותר הנמצאים בתחום.

המרפאה שלנו מאובזרת בכל הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר, המאפשר שורה של טיפולים חדשניים, מדויקים, מותאמים אישית, ומקלים על תחושות החשש ואי הנוחות  :

הרדמה ממוחשבת

לאלחוש מקומי. הרדמה בשיטה זו המאפשרת לבצע טיפולי שיניים ללא כאב ולצמצם את אי הנוחות. חומר ההרדמה מוחדר על ידי המכשיר הממוחשב באמצעות מחט דקה. המכשיר מחשב את כמות החומר להזרקה בהתאם לצורך, מבצע את ההזרקה באופן מבוקר ומדויק, ואינו גורם לתחושה של עקצוצים באזור ההרדמה.  
הרדמה ממוחשבת מתאימה לטיפולי שיניים כמו סתימות, עקירות, טיפולי שורש וטיפולי חניכיים. היא מתאימה במיוחד למטופלים הסובלים מחרדה דנטלית.

השתלת שיניים וירטואלית

שיטה העושה שימוש בטכנולוגיה ממוחשבת כדי לתכנן את הליך ההשתלה כולו, החל מהבחירה של מיקום השתל ועד ליצירת השיניים החדשות.

בשיטה זו, המטופל עובר סריקת CT של חלל הפה. הרופא הכירורג משתמש בתוכנת מחשב כדי ליצור דגם תלת-ממדי של חלל הפה. הדגם התלת-ממדי משמש כדי לתכנן את ההליך כולו, כולל המיקום של השתלים, המבנה של השתלים והשיניים החדשות.

לאחר מכן, התוכנה יוצרת תוכנית ניתוח, המפרטת את כל השלבים של ההליך. התוכנית הניתוחית משמשת להנחות את הרופא המנתח בהליך השתלת השתל.

השתלה וירטואלית מאפשרת לרופא השיניים למקם את השתל במקום המדויק ביותר, כך שהסיכון לסיבוכים, כמו פגיעה בעצם, או בעצב מצטמצם משמעותית. השיטה מקצרת את זמן הניתוח, מפחיתה את אי הנוחות, ומאפשרת לרופא השיניים לתכנן את מראה השיניים החדשות מראש, כך שהתוצאות האסתטיות הן יוצאות דופן ומרשימות במיוחד.

השתלה וירטואלית מתאימה למטופלים שסובלים מאבדן שיניים, מטופלים חסרי עצם, ומטופלים הסובלים מחרדה דנטלית.

נגן וידאו אודות חדשנות טכנולוגית - רופא שיניים - דר אלכסנדר
נגן וידאו אודות צילומי CT - רופא שיניים - דר אלכסנדר

סורק דיגיטלי

מאפשר ליצור תמונת תלת ממד של חלל הפה, באמצעות אור (קרני לייזר) או באמצעות גלים אלקטרומגנטיים. התמונות משמשות לצורך תכנון טיפולי שיניים, כמו כתרים, גשרים ושתלים.
השימוש בסורק דיגיטלי מאפשר ליצור דגם תלת ממד של חלל הפה במהירות ובקלות, הדגם נותן תמונה מדויקת של חלל הפה, ובכך מאפשר טיפול מותאם אישית ומדויק למטופל.

טכנולוגיית לייזר מתקדמת

השימוש בלייזר מתבצע לטיפול בדלקות חניכיים, ולטיפול בבעיות חניכיים אחרות. טכנולוגיית הלייזר מאפשרת דיוק, טיפול מהיר ופחות כואב.

ציוד הגדלה מתקדם

ציוד המאפשר לרופא השיניים לראות את חלל הפה בצורה מדויקת יותר ובגדלים גדולים יותר. ציוד זה מאפשר אף הוא, דיוק, יעילות, מהירות והפחתת אי נוחות וכאב.

צילומי CT

במרפאת ד"ר אלכסנדר מבצעים צילומי CT , לטובת המטופלים ולנוחיותם.

כשמדובר בטיפולי שיניים מורכבים, רופא השיניים יקיים  שיחת ייעוץ שבמהלכה מבצע רופא השיניים בדיקה מקיפה של חלל הפה, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת, מקבל תמונת מצב על מצבו הרפואי של המטופל, ובהתאם לממצאי הבדיקות והנתונים הבריאותיים של המטופל יחליט הרופא על ההליך הטיפולי.

לפני כל הליך טיפולי אנו מבצעים תיאום ציפיות, כדי להעניק למטופלינו טיפול שיאפשר שביעות רצון מהתוצאה הסופית. שנים רבות של ניסיון ושימוש בציוד מתקדם ומערכות הדמיה חדשניות מסייעות לנו לראות את התמונה הכוללת ולשקף אותה למטופל לפני הטיפול. באופן זה אנחנו מאפשרים למטופלינו להיות מעורבים בתהליך, להבין אותו באופן ברור המאפשר לנו לענות על הציפיות, ואף להגשים חלומות.

מרפאת שיניים שלנו מותאמת ארגונומית לצרכי המטופלים, הצוות שלנו קשוב, אמפטי ורגיש. אנו מעניקים למטופלינו חוויה מתקנת ותוצאות מרשימות.

לד"ר אלכסנדר תואר שלישי PhD בהשתלות דנטליות לחולי סכרת ובעל ניסיון רב שנים במטופלים בעלי מחלות רקע , ובמטופלים הנוטלים תרופות, שהטיפול בהם מצריך ידע, ניסיון ותשומת לב מיוחדת.

לקוחות מספרים בחיוך

ממליצה מכל הלב! שרות מקצועי, מאוד נעים ואנושי. מאוד מרוצה ושמחה שטופלתי במרפאה שלכם! תודה רבה על החיוך הנפלא שהחזרתם לי!

ילנה קריינס (פתח תקווה)

הגעתי דרך המון המלצות ושמחתי לגלות שהכל נכון מאחוריהן. תמרה מקסימה ,קבעה איתי תור ככל המוקדם ,ד"ר אלכסנדר היה שקוף,יסודי ומהיר ! בנוסף ,תמרה התעניינה בשלומו יום למחרת . *מרוצה מאוד* וממליצה לכל מי שזקוק לטיפולו שיניים . תודה לכם

ויקטוריה ראובן

ממליצה מניסיון בחום! - טיפול שיניים מושלם! רופא מעולה! גם יחס וגם אישיות. פעם ראשונה שאני הולכת לטיפול בלי פחד וכדורי הרגעה לפני הטיפול. אנשים מקסימים! מומלץ בחום!

אפרת לוי (גני תקווה)
לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור
ד"ר אלכסנדר

רופא שיניים עם ניסיון רפואי של יותר משלושים שנה בשיקום ובכירורגיית הפה.
ד"ר אלכסנדר מבצע מגוון רחב של טיפולים לרבות טיפולים למחסרי עצם, השתלות דנטליות, ניתוחי חניכיים וטיפולי שיניים אסתטתיים.

לד"ר אלכסנדר ניסיון רב בטיפול בחולי סוכרת, ובמטופלים בעלי מחלות רקע או רקע רפואי מורכב. מאחוריו שנות ניסיון רבות כמנהל מחלקת שיקום בבית חולים ממשלתי במוסקבה.

כמו כן, שימש ד"ר אלכסנדר כמרצה בכיר לרופאים מתמחים בשיקום הפה.
לפני כשלוש עשרה שנה עלה ד"ר אלכסנדר לישראל ופתח קליניקה פרטית בקרית אונו.
כיום עומדת המרפאה של ד"ר אלכסנדר בחזית טיפולי שיקום הפה ביום אחד, ומציעה מגוון טכנולוגיות מתקדמות כולל שיקום דיגיטלי והשתלה וירטואלית, כדי לספק למטופלים טיפולי שיניים מתקדמים והיעילים ביותר שיש.

טיפול שורש - שאלות נפוצות - מרפאת שיניים דר אלכסנדר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860
ד"ר אלכסנדר

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860
חיוך - לפני ואחרי
שאלות נפוצות על רופא שיניים - מרפאת דר אלכסנדר
שאלות נפוצות רופא שיניים