שיקום הפה

כירורג שיניים - מרפאת שיניים דר אלכסנדר

שיקום הפה - ד"ר אלכסנדר

פתרונות לשיפור ותיקון מראה החיוך

שיקום הפה הוא תחום שמטרתו להחזיר את מצב הפה לתפקוד תקין, בדגש על תוצאה אסתטית ומיטבית לאורך זמן.

הטיפולים הכלולים בשיקום הפה הינם הליכים דנטליים החל בטיפולים פשוטים (ניקוי אבנית וטיפול שוטף, סתימות) ועד לטיפולים מורכבים לצד טיפולים כירורגיים ואסתטיים, ביניהם השתלות שיניים, שיקום על גבי שתלים, פתרונות שיקום קבועים ונשלפים, הרכבת כתרים, שיפור ותיקון מראה החיוך ותיקון אסתטי של השיניים.

אנו, מרפאת שיניים ד"ר אלכסנדר, מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בשיטות הטיפול, בחומרים ובמכשור ומעניקים למטופלינו סביבת טיפול משפחתית, נוחה ומרגיעה.

לוגו אלכסנדר צבעוני פוטר
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860

מה תרצו לדעת?

שיקום הפה - אבחון ותהליך

כל ליקוי או בעיה צריך להיות מאובחן בראש וראשונה ולכך יש צורך לבצע צילומים, שמראים תמונה מלאה של כל השיניים, הכותרות והשורשים (צילום סטטוס פריאפיקלי). לעיתים יידרש צילום פנורמי, שנותן תמונה רחבה יותר של השיניים והלסתות.

כשיש צורך בהשתלות שיניים, יפנה הרופא לצילום CT, שבאמצעותו ניתן לראות את מצב העצם ואת המקום המיועד להשתלה.

רופא שיניים העוסק בשיקום הפה, הוא זה שמבצע אבחון מעמיק, מתווה את תוכנית הטיפול הדנטלי, עקרונותיו ומטרותיו, ומתכנן היטב את תהליך השיקום כדי לבצע את הטיפול באופן המקצועי ביותר במטרה להגיע לתוצאה המדויקת.

שיקום הפה - הטיפולים במרפאה שלנו

שיקום שיניים באמצעות כתרים וגשרים

שיקום הפה באמצעות כתרים וגשרים נועד לשחזר באופן מלא ומיטבי שיניים פגועות או חסרות. נוסף לחשיבותם לתפקוד תקין של הפה, כתרים וגשרים הם פתרון אסתטי לשיפור מראה השיניים.

אצלנו במרפאה אנו מבצעים טיפולים מתקדמים באמצעות כתרים וגשרים המיוצרים בטכנולוגיה חדשנית, כגון חריטה דיגיטלית ממוחשבת (CAD/CAM), המעניקה למטופל תוצאה מדויקת ואסתטית בזמן קצר ובנוחות מרבית.

שיקום הפה - אבחון ותהליך - מרפאת דר אלכסנדר
לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור
שיקום הפה - סריקת שיניים דיגיטלית - מרפאת שיניים דר אלכסנדר

כתרים בטכנולוגיית תלת ממד

כיום ניתן להרכיב גשרים וכתרים קבועים ברמת דיוק מרבית, באיכות גבוהה ובתוך זמן קצר. הנתונים והמידות עוברים און ליין מסריקת השיניים הדיגיטלית אותה אנו מבצעים במרפאה, אל המחשב במעבדה, שם מיוצרים באמצעות חריטה דיגיטלית מתקדמת את כל חלקי השיקום הנדרשים, כתרים, גשרים, ציפויי שיניים. כך המטופל מקבל את הכתר או הגשר בתוך ימים בודדים, ולעתים אף תוך 24 שעות, במקום שבועות או חודשים ארוכים כפי שהיה נהוג בעבר.

סריקת שיניים דיגיטלית

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת מאפשר לנו במרפאה לבצע סריקה דיגיטלית תלת ממדית ליצירת כתרים וגשרים. השימוש בטכנולוגיה זו מזרז את תהליך השיקום באופן משמעותי.

הסריקה הדיגיטלית מבטלת את הצורך בשיטת המטבעים הישנה ("מידות הפלסטלינה") ומאפשרת למטופלים שסבלו מרפלקס הקאה גבוה, שבעבר לא יכלו לטפל בשיטת המידות המסורתית, לעבור את תהליך הטיפול בצורה קלה ונוחה, ומשיקום פה מדויק, איכותי ומהיר.

בשיטה זו, הפה והשיניים נסרקים באופן מדויק והמידות עוברות ישירות אל המעבדה, לצורך ייצור דיגיטלי של הכתרים, הגשרים וציפויי השיניים.

שחזור באמצעות כתר לשן אחת

כשנדרש שיקום לשן בודדת שנפגעה, ברוב המקרים יש צורך בהרכבת כתר, שהוא חלק חשוב מתהליך שחזור כותרת השן שנהרסה. הכתר, המורכב הן על שן טבעית ששוחזרה והן על גבי שתל נועד להעניק הגנה מלאה על השן ששוחזרה וכן מראה חיצוני התואם את מראה השן הטבעית. ד"ר אלכסנדר רואה חשיבות גבוהה בתוצאה אסתטית, ומקפיד על שימוש בכתרים איכותיים במיוחד, ללא מתכות כלל, שמעניקים למטופליו פתרון שחזור איכותי ומראה אותנטי ואסתטי.  עיקר השימוש שאנו מבצעים במרפאתנו הוא בכתרי זירקוניה.

תותבות

פתרון התותבות היה נהוג בעבר באופן נרחב. אף היום עושים שימוש במקרים מסוימים עבור מטופלים שסובלים מחוסר שיניים,  אם חוסר חלקי או חוסר מלא, ולא ניתן לבצע את הליך השתלת השיניים, בין אם כתוצאה מחרדה דנטלית גבוהה או בין אם קיים  חוסר קיצוני בנפח עצם.

למטופלים אלו קיימות שלוש אפשרויות למערכת שיניים חלופית:


תותבות חלקיות
 – כאשר יש חוסר חלקי של שיניים בפה, וניתן לשלב את פתרון התותבות על גבי השיניים הקיימות בפה, באמצעות תופסנים. מדובר בפתרון נשלף, המעניק יציבות יחסית טובה ופתרון לתפקוד לעיסה תקין.

תותבות שלמות – פתרון למקרים שבהם לא ניתן לבצע כלל השתלת שיניים.

תותבות על גבי שתלים

בניגוד לפתרונות שיקום קבועים כמו שתלים דנטליים, פתרון התותבות אינו יציב ודורש טיפולים תקופתיים בשל שחיקה. לכן, חשוב לקבע אותם באופן שיאפשר למטופלים לחוש ביטחון.

כשאין אפשרות להיאחז בשיניים הטבעיות הקיימות, במקרים של היעדר שיניים מלא, האחיזה של התותבות היא רק ברכס החניכיים ובעצם, ולכן הן הרבה פחות יציבות. בכדי לאפשר בכל זאת את יציבות התותבות ניתן לקבע אותן עם מחברים על-גבי שתלים (לרוב מדובר ב-2 שתלים בלבד).

לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור

שיקום פה ביום אחד

שיקום פה ביום אחד, הידוע גם כ"העמסה מידית", הוא הליך כירורגי שנעשה במהלך יום אחד בלבד. במהלך הטיפול מחדירים לעצם הלסת שתל או שתלים דנטליים שעשויים מחומרים חזקים ועמידים, בד"כ טיטניום או זירקוניה. על השתל מבריגים שיניים זמניות. לאחר כחצי שנה יותקנו על השתלים השיניים הקבועות, שיעניקו למטופל פה משוקם וחיוך שחושף טור שיניים אסתטיות. הליך השתלת שיניים ביום אחד מאפשר לשקם את חלל הפה בפרק זמן קצר יחסית וליהנות מאיכות חיים גבוהה.
שיקום פה מלא נעשה בהרדמה מלאה. המטופל לא מרגיש דבר לכל אורך הטיפול, ומתעורר כששיניים זמניות מותקנות על השתלים.

שיקום שיניים קדמיות

שיניים קדמיות אסתטיות ולבנות משפיעות באופן משמעותי על מראה הפנים כולו, וכמובן על יכולת הנגיסה במזון. כאשר אחת מהשיניים הקדמיות נפגעת, אם כתוצאה מנפילה, חבלה, או מחלה, כדאי מאוד לטפל ולשקם את השיניים הללו.
שיקום השיניים יכול לכלול טיפולי שורש, השלמת שיניים פגומות, התקנת גשרים, השתלת שיניים, התקנת כתרים וציפוי השן.
כל הטיפולים נעשים בשיטות המתקדמות ביותר באמצעות חומרים חדשניים, איכותיים ועמידים כך שהשן המטופלת נשארת במראה הטבעי שלה לאורך שנים.

שיקום פה ביום אחד -דר אלכסנדר
לפני ואחרי

כמרפאה רב-תחומית, חשוב לנו מאוד להעניק למטופלינו קשת רחבה של טיפולים, תוך שימוש בגישות טיפול מודרניות וטכנולוגיה מתקדמת וחדשנית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860
ד"ר אלכסנדר

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

ד"ר אלכסנדר

מרפאת ד"ר אלכסנדר היא מרפאת שיניים רב תחומית העוסקת בשיקום הפה, השתלות דנטליות וטיפולי אסתטיקה דנטלית.
המרפאה חדשנית ומאובזרת במיטב הציוד הטכנולוגי המתקדם, ומטפלת בגישה רפואית ייחודית גם במטופלים בעלי מחלות רקע ומטופלים הנוטלים תרופות, אשר נדרשים לתשומת לב מיוחדת בטיפולי השיניים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו עכשיו: 03-736-1860
לקוחות מספרים בחיוך

ד"ר אלכסנדר ותמרה היקרים, הגעתי אליכם לפני 8 חודשים במצב כולכך גרוע. אחרי 8 חודשים יצאתי עם חיוך יפה.. קיבלתי ממכם טיפול מסור ..יחס ביתי ואישי ..ליווי צמוד במשך כל התקופה עמידה בלוחות זמנים. ממליץ לכל מי שמחפש טיפול מקצועי ואישי זה המקום!!! אתם פשוט אנשים מדהימים. אז תודה! ד"ר אלכסנדר וכמובן תודה לתמרה.

משה קורסיה (פתח תקווה)

הגעתי דרך המון המלצות ושמחתי לגלות שהכל נכון מאחוריהן. תמרה מקסימה ,קבעה איתי תור ככל המוקדם ,ד"ר אלכסנדר היה שקוף,יסודי ומהיר ! בנוסף ,תמרה התעניינה בשלומו יום למחרת . *מרוצה מאוד* וממליצה לכל מי שזקוק לטיפולו שיניים . תודה לכם

ויקטוריה ראובן

אישתי עשתה טיפול שם היחס והטיפול היו טובים , אני בטיפול ממושך אצל רופא אחר אבל כשיסתיים הטיפול ואים אזדקק שוב טיפול חושב שאעשה אצל דר אלכסדר

‎נסים בן דוד (גני תקווה)
לייעוץ או קביעת תור
לייעוץ או קביעת תור
טיפול שורש - שאלות נפוצות - מרפאת שיניים דר אלכסנדר

ד"ר אלכסנדר

רופא שיניים עם ניסיון רפואי של יותר משלושים שנה בשיקום ובכירורגיית הפה.
ד"ר אלכסנדר מבצע מגוון רחב של טיפולים לרבות טיפולים למחסרי עצם, השתלות דנטליות וטיפולי שיניים אסתטיים.   

ד"ר אלכסנדר בעל ניסיון רב שנים במטופלים בעלי מחלות רקע / חולי סכרת / לחץ דם או רקע רפואי מורכב. מאחוריו שנות ניסיון רבות כמנהל מחלקת שיקום בבית חולים ממשלתי במוסקבה. כמו כן, שימש ד"ר אלכסנדר כמרצה בכיר לרופאים מתמחים בשיקום הפה.
לפני כשלוש עשרה שנה עלה ד"ר אלכסנדר לישראל ופתח קליניקה פרטית בקריית אונו.

כיום עומדת המרפאה של ד"ר אלכסנדר בחזית טיפולי שיקום הפה ביום אחד, ומציעה מגוון טכנולוגיות מתקדמות כולל שיקום דיגיטלי והשתלה וירטואלית, כדי לספק למטופלינו את טיפולי השיניים המתקדמים והיעילים ביותר שיש.

חיוך - לפני ואחרי
שאלות נפוצות - שיקום הפה - דר אלכסנדר

שאלות נפוצות - שיקום הפה

שיקום הפה הוא תחום התמחות ברפואת שיניים שמטרתו להחזיר את מצב הפה לתפקוד תקין, בדגש על תוצאה אסתטית ומיטבית לאורך זמן. תחום התמחות זה, כולל הליכים דנטליים רבים  החל בטיפולים פשוטים (ניקוי אבנית וטיפול שוטף, סתימות) ועד לטיפולים מורכבים לצד טיפולים כירורגיים ואסתטיים.

השתלת שיניים ביום אחד, הידועה גם בשם "העמסה מידית", נעשית במהלך יום אחד בלבד. מדובר בהליך רפואי כירורגי שבו מחדירים לעצם הלסת שתלים דנטליים, שעשויים מטיטניום או מזרקוניה. על השתלים יוברגו השיניים הזמניות, ולאחר חצי שנה יותקנו השיניים הקבועות.

הליך ההשתלה הדנטלית אינו מלווה בכאבים משום שאזור ההשתלה מורדם באמצעות הרדמה מקומית או הרדמה כללית. לאחר טיפול ההשתלה עלולה להיות רגישות בפה למשך מספר ימים לאחר ההשתלה. לעיתים  עלולים להופיע כאבים מינוריים שניתן לשכך אותם באמצעות נטילת משככי כאבים.

השיניים הקדמיות משפיעות על מראה הפנים שלנו, וכמובן על יכולת הנגיסה.
שיקום השיניים יכול לכלול טיפולי שורש, השלמת שיניים פגומות, התקנת גשרים, השתלה, התקנת כתרים וציפוי השן, בהתאם למצב הדנטלי של השן. 
כל הטיפולים נעשים בשיטות המתקדמות ביותר באמצעות חומרים חדשניים, איכותיים ועמידים כך שהשן המטופלת נשארת במראה הטבעי שלה לאורך שנים.

סוכרת אינה מונעת מלבצע שיקום פה. יחד עם זאת לא כל מרפאת שיניים מעניקה טיפולים מורכבים במטופלים הלוקים בסוכרת. רק רופא שיניים עם ניסיון רב יודע לתת את הטיפול המתאים ביותר לחולה סוכרת. לד"ר אלכסנדר ניסיון וותק רב בטיפולי שיניים וחלל הפה לחולי סוכרת. מוזמנים להיכנס אלינו לאתר ולקרוא מה מספרים עלינו.